BUDOWA ROZPOCZĘTA - zapraszamy do śledzenia postępów budowy.

Eko-Invest

Równowaga wszystkich funkcji

Działamy nieprzerwanie od roku 2000, z powodzeniem realizując projekty mieszkaniowe, biurowe czy obiekty użyteczności publicznej. Tworzymy niewielki, ale kompletny zespół specjalistów i ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi.

Jako deweloper i generalny wykonawca jesteśmy niezależni od podmiotów zewnętrznych i samowystarczalni. Projektujemy zawsze z zachowaniem ludzkiej perspektywy, z myślą o finalnym użytkowniku przestrzeni.

Niezależnie od rodzaju budynku jego przyszłej funkcji, tworzymy takie miejsca w których sami chcielibyśmy mieszkać, pracować i spędzać czas.

MIESZKANIE OD EKO-INVEST

Bezpieczeństwo i najwyższa jakość wykonania

Ponad 20 lat doświadczenia

Jako generalny wykonawca i deweloper

38 ukończonych inwestycji

78 000 mkw zrealizowanej powierzchni użytkowej

7 projektów w przygotowaniu

23 000 mkw planowanej powierzchni użytkowej

Laureat wielu nagród

Zdobyte w niezależnych, ogólnopolskich konkursach branży nieruchomości. Laureat m.in. prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes, „Diamenty Forbesa 2021/2022” oraz dwukrotny zdobywca tytułu „Gazele Biznesu” dziennika Puls Biznesu.

Gwarancja dla naszych klientów

Model biznesowy oparty na partnerskich relacjach, dialogu, zaufaniu i wzajemności. Bezpieczeństwo i najwyższa jakość wykonania. Stała cena zakupionego mieszkania potwierdzona notarialnie. Przekazanie zakupionego lokalu w ustalonym terminie i standardzie.

Długoletnie doświadczenie

Nasze realizacje