BUDOWA ROZPOCZĘTA - zapraszamy do śledzenia postępów budowy.

BUDOWA ROZPOCZĘTA – zapraszamy do śledzenia postępów budowy

Rozpoczęła się budowa inwestycji Horizon. Projektu, którego rozwój można śledzić na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, gdzie prezentujemy etapy prac i rozwój naszego nowego projektu.

Nie zwalniamy tempa! Robimy wszystko, żeby za chwilę wychylić się zza ogrodzenia i piąć w górę. To już za chwilę, a dzisiaj zapraszamy do obejrzenia nowych ujęć z placu budowy.

Szanowni Państwo, może od jakiegoś czasu niewiele widać z za ogrodzenia budowy, ale uwierzcie (patrz zdjęcie), że dzieje się całkiem sporo i w dużym tempie. Zostały wykonane roboty inżynieryjne polegające na zabezpieczeniu ścian wykopu stalowymi grodzicami wysokości od 8 do 10m typu LARSEN, które zostały wciśnięte na głębokość ok.4-7m, następnie zostały wykonane wykopy oraz odpompowana woda gruntowa, której było całkiem sporo. Tego typu technologia pozwoliła nam na zabezpieczenie dna wykopu przed wodą i będzie miała wpływ na szybkość i dokładność kolejnych robót konstrukcyjnych stanu surowego garażu podziemnego. Wszystkie roboty wykonywane są zgodnie z założonym harmonogramem. Dziękujemy wszystkim osobom dotychczas zaangażowanym w budowę, a Państwu gratulujemy dobrego wyboru. Do usłyszenia już wkrótce przy kolejnej relacji z placu budowy.